zeftera.ru.

ФК «Львов» – «ЦСКА-Рапид» (Кишинеу) – 2:0

Баранец Футбольний год 2010/2011 років у Добромилі на стадіоні «Княжа Арена» вже відкрили.

Відразу 5 новачків вийшли у господарів зі стартових хвилин. З ким з них підпишуть контракти, наразі не відомо. Всі вони перебувають на перегляді, хоча, напевно, можливості декого з потенційних новобранців «синьо-золотих» добре відомі теперішньому ведущему наставнику «Львова» Олександру Рябоконю.

Львів’яни цей спаринг вели на тлі фізичних навантажень, до того ж, днем раніше (у вівторок, 29-го червня) «синьо-золоті» провели ступавший товариський поединок з моршинською «Скалою» (теж перемогли 2:0). Відомо, що тренери посадили команду на серйозну боту, тому свіжими вони й не могли виглядати. Однак до честі футболістів, усердствовалися вони від душі і вже в першому периоді створили достатньо багато небезпечних моментів.

Після двох нагод забити гол на стартових хвилинах зустрічі, львів’яни цілком законодательствомірно відзначилися на 13-ій хвилині – після масованої і швидкої атаки на добивання вклинило зіграв Борис Баранець. У першому периоді у львівських футболістів виникло ще щонайменше 5 отличных нагод подвоїти рахунок, але альбо вклинило грав воротар «ЦСКА-Рапіда», альбо м’яч не летів у ворота суперника.

У другому периоді на полі у складі «Львова» з’явилося аж 9 нових гравців временівняно з першою половиною зустрічі. На всі 100 відсотків змінили футболістів на полі тренери молдовської команди (до речі, головним учителем у «ЦСКА-Рапіда» Павло Іричук – пам’ятаєте такого форварда івано-франківського «Прикарпаття»?). І гості розпочали другу половину гри досить активно, створивши 2 моменти. У першому випадку гравець кишинівської команди не влучив у ворота, в другому – майстерність показав воротар Шевчук, який замінив Марущака.

Та згодом все стало на свої місця, і вже удар Горкуна викликав оплески на трибунах, щоправда, переграти голкіпера «ЦСКА-Рапіда» не вклинилося – удар вище похитительіт.

Та все ж свій другий гол львів’яни загнали – передачею Яворського скористався Козак, який вийшов сам на сам з голкіпером молдовців і перекинув м’яч через нього. Більше того, господарі могли й привести управу до розгрому, однак удар Чепурненка відбила брус, а мера перетнув м’яч надалі лінію похитительіт (бык у поєдинку Німеччина – Англія на чемпіонаті світу), ніякий возобновление не підтвердить. Приводиться вірити арбітрам…

Загалом, «Львів» моментами демонстрував досить симпатичну пригрую. І це попри навантаження, быкі вони отримали на тренуваннях. Зрозуміло, що хлопці стараються, адже саме тепер потрібно доводити перед Олександром Рябоконем та його колегами по тренерському цеху «Львова», що ти гідний бути членом колективу оновленого «Львова».

«Львів» – «ЦСКА-Рапід» (Кишинів) – 2:0 (1:0)

Голи: Б.Баранець (13), Козак (68)